همایش روز صنعت و معدن و آیین تجلیل از واحدهای برتر صنعتی معدنی استان کرمان برگزار شد.

آئین گرامیداشت روز صنعت و معدن در استان کرمان  با حضور استاندار کرمان و روسای کمیسیون صنایع و معادن و کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، دبیر کارگروه رفع موانع تولید کشور، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان و تعدادی از مسئولین استان در سالن پردیس خواجه نصیر دانشگاه تربیت معلم کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سیمان کرمان ، این شرکت موفق به کسب تندیس ولوح تقدیر این مراسم بعنوان "واحد نمونه صنعتی" شد.

مهندس رحمانی مدیرعامل گروه صنایع سیمان کرمان در خصوص این رویداد، ضمن ابراز تبریک و تقدیر به همکاران خود در مجموعه سیمان کرمان جهت کسب این افتخار، عنوان داشت؛ برنامه ریزی و هدفگذاری استراتژیک مجموعه سیمان کرمان در چندسال اخیر به گونه ای بوده که شاهد رشد، شکوفایی وبه نوعی به روزآوری کلی در این کارخانه کهن سال شویم.

وی افزود به لطف پروردگار، و با تکیه بر تجربه، علم وتعهد نیروی انسانی متخصص والبته برنامه ریزی منطقی وحساب شده امروز نام سیمان کرمان در همه ابعاد تولیدی، اقتصادی جایگاه ویژه ای دارد و اقدامات صورت‌گرفته در سیمان کرمان در پروژه هایی همچون تولید سیمان چاه نفت فراساحل، تغییر طرح کوره و راه اندازی آسیاب سیمان سفید، راه اندازی مجهزترین مرکز تحقیقات بتن کشور ودهها اقدام وعملکرد دیگر ؛ از نظر کارشناسان وصاحب نظران  میتواند بعنوان یک نمونه برای سایر کارخانجاتی که هم اکنون با چالش‌های گذشته سیمان کرمان مواجه اند راهگشا وکارساز باشد.

ایشان عنوان داشت؛ جای شکر ومسرت است که با عنایت پروردگار متعال توانسته ایم تمام ظرفیت های اشتغال زایی خود را حفظ نموده ونه تنها ریزش نیروی انسانی نداشته ایم بلکه به امر ساماندهی نیروهای شرکتی نیز پرداخته شده است.

All material and intellectual rights belong to kcig. Copyright 2021 © Designed by 3dquest.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت و اطلاعات منتشر شده در آن به گروه صنایع سیمان کرمان تعلق دارد. کپی رایت 1400 © طراحی شده توسط 3dquest.ir