سیمان کرمان برترین شرکت در شفافیت اطلاع رسانی مالی دربین شرکت‌های سیمانی کشور

شرکت سیمان کرمان در شاخص شفافیت اطلاع رسانی مالی در میان شرکت های سیمانی در رتبه نخست قرار گرفت

به گزارش سیمان خبر و به نقل از روابط عمومی سیمان کرمان، این شرکت موفق به کسب رتبه نخست شفافیت اطلاع رسانی مالی در بین شرکتهای سیمانی گردید و این درحالیست که سیمان کرمان دربین شرکت‌های بورسی هم در سنوات اخیر از جایگاه قابل توجهی برخوردار بوده است.

این رتبه بندی هرساله بر اساس اطلاعات وگزارشهای مالی ارائه شده شرکت‌ها وبنگاه‌های اقتصادی به سازمان بورس توسط این سازمان صورت می پذیرد که در کدال منتشر می‌گردد.

درحاشیه کسب این عنوان عضوهیات مدیره ومعاونت مالی واداری سیمان کرمان ضمن اشاره به رشد ۲۲درصدی اخیر ارزش سهام این شرکت که موجب شگفتی سرمایه گذاران وجامعه بورس کشور گردید، به سیاست گذاری مدیریتی این مجموعه مبنی بر استقرار معیارها واستانداردهای مالی واقتصادی خصوصا در عرصه اطلاع رسانی وشفاف سازی اشاره و از مجموعه کادر وپرسنل امورمالی واقتصادی سیمان کرمان برای دست یابی به این مهم تقدیر وتشکر نمود.

آقای خانی افزود: سیمان کرمان در هدف گذاری وایجاد رویه اقتصادی خودتلاش نموده تا معیار وابزارهای مناسبی برای تصمیم گیری دراختیارسهامداران وسرمایه گذاران بورسی قراردهد.

ایشان در ادامه گفت: اتخاذ تصمیم مناسب برای سرمایه گذاری فعالان اقتصادی خصوصا اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در بورس نیاز به در اختیار داشتن اطلاعات شفاف وبه موقع دارد که این مهم به همت واحد مالی شرکت سیمان کرمان طی سال گذشته برای کلیه اشخاص وعلاقه مندان فراهم گردیده و در سامانه کدال سازمان بورس واوراق بهادارنیز منتشر شده است.

وجود شفافیت بالای مالی بعنوان یکی از امتیازات مهم سیمان کرمان برای جذب سرمایه است. در کنار دهها مزیت رقابتی تولیدی، کیفیت، تنوع محصول، استانداردهای معتبر، حسن سابقه وبرندممتاز ومنتخب وسهم بازار، رتبه برتر شفافیت اطلاع رسانی امورمالی نیز بعنوان افتخاری دیگر برای سیمان کرمان در کنار مجموعه افتخارات متعدد اخیر سیمان کرمان ثبت گردید.

سیمان کرمان برترین شرکت در شفافیت اطلاع رسانی مالی دربین شرکت‌های سیمانی کشور

افزودن دیدگاه جدید